اخبار برگزیده

درباره نرم افزار همکاري در فروش

در دنياي امروزي و با افزايش محصولات در تمامي حوزه ها خريد و فروش نيز افزايش يافته است , يا اينکه مي توان گفت با افزايش تقاضا , عرضه نيز بالا مي رود و رابطه عرضه و تقاضا رابطه اي مستقيم است . از همين رو در دنياي تجارت و فروش محصولات و رابطه با مشتريان بسيار مهم است , براي فروش نيز نرم افزاري کاربردي طراحي و توليد شده است , براي امور اداره ها و سازمان ها ,نرم افزارهايي همچون نرم افزار مديريت امور قراردادها و نرم افزار مديريت پيمان و .... استفاده کاربردي دارد , اما نرم افزار همکاري در فروش يکي از نرم افزارهاي مهم در حوزه فروش و بازاريابي مي باشد. 


شرکتهايي که اجناس و کالاهاي خود را توسط کارشناسان فروش و از طريق بازاريابي و تبليغ به فروش مي رسانند , از اين نرم افزار مي توانند استفاده کنند , به طوري که با اين نرم افزار مديريت فروش به صورت منظم و دقيق انجام مي شود و فرايند همکاري در فروش با استفاده از سيستم و به صورت دقيق تر انجام مي شود , شرکتها و اداره ها با استفاده از اين نرم افزار و از طريق سايت خود مي توانند با کارشناسان فروش همکاري کنند , به طوري که ليست محصولات و درصدهاي همکاري در فروش براي هر محصول، پس از ثبت نام در پنل شخصي شخص  ,که تحت نرم افزار مديريت فروش و مستقل از سايت مي باشد ، قابل مشاهده خواهد بود.


به طوري که روش همکاري در فروش از اين طريق بسيار آسان مي باشد  و کافيست فقط بنرها يا محصولات را در سايت، وبلاگ يا فروشگاه خود معرفي کنيد و از طريق لينک مختص به خود به فروش برسانيد و بدون دخالت شرکت و توسط نرم افزار همکاري در فروش پورسانت شما محاسبه مي شود در اين نرم افزار تسويه حساب به طور خودکار انجام مي گيرد. 


سيستم اتوماسيون اداري نيز يکي از سيستم هاي مهم و پر کاربرد در اکثر سازما ن ها است , سيستمهاي اتوماسيون اداري از لحاظ امکانات کاربري داراي قابليتهاي گوناگوني هستند ولي اگر تعريف اتوماسيون اداري پشتيباني از ارتباطات به معناي عام کلمه در يک سازمان باشد مي توان گفت امکانات زير را در بر دارد: 


ü      ارتباط سيستم با ساير سيستمهاي عملياتي بخشهاي مختلف سازمان همچون بخش مالي، دريافت پرداخت، کارگزيني و ...


ü      امکان مديريت کار در سازمان به مفهوم تعريف و ارجاع کار و پيگيري اقدامات انجام شده روي کار توسط پرسنل مختلف


ü      مي توان با اين نرم افزار به صورت دورکاري به اطلاعات دسترسي داشت


ü      سوابق اجرايي سيستم در سايتهاي عظيم و مهم ، مي تواند  معيارهاي خوبي براي انتخاب يک سيستم اتوماسيون اداري و اجراي موفق آن درسازمانها باشد


ü      پشتيباني کليه مکاتبات و مراودات درون سازمان  به صورت الکترونيکي


ü      اشتراک گذاري اطلاعات درون سازمان و دسترسي پرسنل به اطلاعات


ü      تعريف فرمهاي سازماني به صورت الکترونيک


ü      پشتيباني از انواع مستندات سازماني


ü      بهره گيري از سيستم بايگاني متمرکز سازماني


ü      پشتيباني از سازمان هاي متمرکز و توزيع شده


ü      امکان تبادل اطلاعات با ساير سيستم هاي اتوماسيون اداري توسط نرم افزار اتوماسيون اداري


ü      امکان تبادل اطلاعات با بيرون سازمان از طريق انواع استاندارد داده هاي ارتباطي نظير ايميل، فو پيامک


علاوه بر موارد بالا اين نرم افزار , ويژگي هاي بيشتر و مهمتري نيز دارد که در مقالات بعدي به آن اشاره مي نماييم ,اما موارد ذکر شده تا حدود زيادي شما را با نرم افزار اتوماسيون اداري تحت وب آشنا نموده است به طوري که با توجه به کاراي فر اوان اين نرم افزار ,داشتن آن براي هر سازمان گسترده ضروري است .


در حال حاضر و با توجه به افزايش بيماري ها و کمبود وقت پزشکان و يا تسهيل در بهبود بيماري مراجعه کنندگان , بايستي وقت کمتري را در مطب بگذرانند . به طوري که پزشکان با نظم دهي به وقت و معاينه بتوانند اکثر بيماران خود را در وقت تعيين شده ويزيت نمايند . حتما براي شما نيز پيش آمده است که مدت زمان زيادي را در سالن هاي انتظار مطب يا کلينيک هاي پزشکي معطل شده ايد اما چاره اي نيز نداشته ايد , زيرا مشکل از نوبت دهي نامنظم پزشک معالج شما بوده است و شما نيز به ناچار منتظر مانده ايد , حال بايد گفت که با پيشرفت تکنولوژي و توليد نرم افزارهاي کاربردي اکثر مشکلات خدمات دهي همچون نوبت  دهي مطب ها حل شده است.


 


نرم افزار مديريت مطب يکي از نرم افزارهاي مهم و کاربردي در زمينه خدمات پزشکي مي باشد , با اين نرم افزار اکثر مطب ها و کلينيک هاي پزشکي اطلاعات بيماران را ثبت مي کنند و با توجه به تايم و زماني که دارند به صورت دقيق تر نوبت مي دهند اين نرم افزار مزاياي بسياري دارد که مهمترين آن مديريت مطب است و به پزشکان اين اختيار را مي دهد , تا به صورت کامل و دقيق کليه ي  امور مديريت مطب خود را از جمله نوبت دهي , تعيين وقت قبلي براي بيماران , و حسابداري انجام دهند. نرم افزار مديريت مطب ابزاري بسيار قدرتمند است که بر اساس پيشرفته ترين تکنولوژي روز دنيا ساخته شده است و بسيار کاربردي است .
 

نوبت دهي
مديريت قراردادها
مديريت پيمان
اتوماسيون اداري"/>

درباره نرم افزار همکاري در فروش

درباره نرم افزار همکاري در فروش

درباره نرم افزار همکاري در فروش

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها